BİZE ULAŞIN

 

HAKKIMIZDA: 2007 yılında kurularak ,bina giydirme konusunda (klasik/dekoratif dış cephe kaplama, mantolama, söve, yalıtım malzemeleri ve iç mekanlar için dekoratif ürünler) grubunda ihtiyaçlara en hızlı ve en kaliteli çözümler sunan İZMİR SÖVE; ilk başta satış pazarlama konusunda faaliyet gösterirken, bir yıl sonra 500m2 kapalı alanda kendi malzemelerini üretmeye başlamış ve şu anda hem üretim hem de satış pazarlama faaliyetlerine ilave olarak ta profesyonel kadrosuyla, uygulama işleriyle de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 Müşteri memnuniyeti ve baştan sona kalite anlayışı ile firmalara katma değer sağlayan İZMİR SÖVE, profesyonel kadrosuyla istenilen hizmeti komplike bir şekilde vererek firmalara hem değer kazandırmakta hem de çözüm ortağı olmaktadır.

 İzolasyon, yalıtım, bina giydirme ve iç dekorasyon uygulamalarınızda çözüm bulamadığınız işlerinizde, konusunda uzmanlaşmış ekibimizle birlikte sorunlarınıza anında cevaplar bularak sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

VİZYONUMUZ: Yeni asırın değişmekte ve gelişmekte olan bina giydirme anlayışını, inovasyon çözümler sunarak, görsellikte mükemmeli kaliteyle birleştirerek, istenilen hizmeti sistemli ve hızlı bir şekilde sunan, zamana damgasını vuran firma olmak.

MİSYONUMUZ: Müşterilerimizin bina giydirme ve yapı dekorasyon sürecinde ihtiyaçları olan iç ve dış mekanların tüm işlerinde, profesyonel çözümler sunarak müşterilerimizi toplam kalite yönetimi ile sektöründe öncü olmalarını sağlamak.

İletişim

Adresimiz
HALKAPINAR MAH, 1202/12. Sk. NO:32/34, 35110 Konak/İzmir
Telefon : 0232 449 28 84
Email : [email protected]

Çalışma Saatleri

  1. Pazartesi - Cuma 9:00 - 18:00
  2. Cumartesi: 9:00 - 18:00
  3. Destek için: 0232 449 28 84